Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj122
Wczoraj138
W tym tygodniu122
W tym miesiącu5523
Wszystkich wyświetleń395632

Polecamy

Pogoda

Oficjalny Serwis Informacyjny Gminy Rokietnica
Warsztaty Kulinarne dla Stowarzyszeń PDF Drukuj Email

Panie ze stowarzyszeń na terenie Gminy Rokietnica miały możliwość skorzystania z warsztatów kulinarnych prowadzonych przez finalistę programu MasterChef.
Były to czasochłonne warsztaty do późnych godzin wieczornych, ale Panie bardzo aktywnie wykorzystały ten czas na poznawanie nowych tajników kuchni ekologicznej.
W warsztatach uczestniczył również Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny
To spotkanie było możliwe dzięki realizacji projektu ,,Ekomaniacy w akcji" z programu ,,Moje miejsce na ziemi" fundacji Orlen Dar Serca przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Tuligłów.

 
Zaproszenie na Dzień Seniora do Czelatyc PDF Drukuj Email

 
Dzień Babci i Dzień Dziadka PDF Drukuj Email

 
Staż zawodowy PDF Drukuj Email

 
Informacja GOPS w Rokietnicy PDF Drukuj Email

 
Półkolonia sportowo-rekreacyjna dla dzieci PDF Drukuj Email

Podczas tegorocznych ferii zorganizowanych w Gminie Rokietnica dzieci miały bardzo wiele przygotowanych atrakcji m.in. zajęcia sportowo- rekreacyjne na Hali Sportowej w Rokietnicy, warsztaty kulinarne, warsztaty eksperymentalne, warsztaty z robotyki, warsztaty pierwszej pomocy,warsztaty o zdrowym odżywianiu,  wyjazd na lodowisko, na warsztaty z modeliny,do kina, na kręgle, do Sali Zabaw ,,Korona",  do Sali Zabaw ,,Fantazja", do Paku Trampolin w Rzeszowie. Dzieci zwiedziły Podziemia Jarosławskie. Na zakończenie Półkolonii Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny wręczył uczestnikom pamiątkowe certyfikaty oraz drobne upominki. Był to czas pełen wielkich emocji i zabawy.

 
Informacja z ARiMR PDF Drukuj Email

 
Choinka dla dzieci PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie Kobiet w Rokietnicy zorganizowało Zabawę Choinkową dla dzieci z Terenu Gminy Rokietnica.

Było to popołudnie pełne świetnej zabawy oraz wspaniałych humorów.

 
Wielkie osiągnięcia Mieszkanki Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie przekazało nagrodę specjalną dla Zuzanny Kość za wielką pracę jaką wykonała w ciągu ostatniego półrocza,oraz za szczegolne osiągnięcia wokalne, którą oficjalnie przekazał Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny podczas niedzielnego Koncertu Noworocznego. Pan Wójt także ufundował Zuzannie nagrodę za promowanie Gminy Rokietnica i za szczególne osiągnięcia wokalne.
Zuzanna Kość mieszkanka Rokietnicy, ubiegłoroczna absolwentka SP w Rokietnicy reprezentuje naszą Gminę w wielu konkursach. Od września wzięła udział w 40 konkursach z czego w 19 zdobyła pierwsze miejsca a w 21 drugie miejsca to ogromny wynik jak na tak krótki czas.
Zuzanna brała udział m.in. w następujących przeglądach:
Wojewódzki Festiwal Piosenki Ojczystej im. Zielińskiego ,,Serce w plecaku”,
Ogólnopolski festiwal ,,Niebo z moich stron”
Ogólnopolski Festiwal ,,Niech kolęda serca budzi”
Ogólnopolski Konkurs ,,Piosenki zakazane”
Festiwal Piosenki Anny German pt. Moje miejsce na ziemi
Serdecznie gratulujemy Zuzannie Kość i życzymy dalszych sukcesów.

 
Jasełka w Tapinie PDF Drukuj Email

W niedzielny poranek Dzieci z Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP w Tapinie przestawiły ,,Jasełka". Dzieci wspaniale sobie poradziły na scenie, niestraszna im była trema, a ich małe głosy wybrzmiewały radośnie. Aplauz rodziców, gromkie brawa to najlepsze dowody na to, że dzieci spisały się na medal. Wielki potencjał artystyczny tkwi w małych wykonawcach.

 
Warsztaty z Masterchefem dla dzieci PDF Drukuj Email

Sałatka z kaszy kuskus z kurczakiem grilowanym, kolorowe naleśniki z sałatką owocową i karmelem takie dania przygotowali Uczestnicy projektu wraz z Mastterchefem Panem Pawłem Gradowskim w Szkołach Podstawowych na terenie Gminy Rokietnica podczas warsztatów kulinarnych ,,Wiemy co jemy" w ramach realizacji przez Stowarzyszanie na Rzecz Rozwoju Tuligłów projektu Ekomaniacy w akcji dofinansowanego ze środków Fundacji Orlen Moje miejsce na ziemi. Dzieci dowiedział się jak w atrakcyjny i zdrowy sposób mogą przyrządzać sobie posiłki z wykorzystaniem ekologicznych produktów.

 
Koncert Noworoczny PDF Drukuj Email

W niedzielę 12 stycznia odbyło się podsumowanie IX Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek pt.,,Hej kolęda, kolęda" pod patronatem Księdza Dziekana Jacka Chochołka oraz Wójta Gminy Rokietnica Pana Witolda Szajnego.Na uroczystość przybyła Pani Anna Huk Marszałek Województwa Podkarpackiego, która złożyła życzenia noworoczne Wszystkim Mieszkańcom Gminy Rokietnica. Serdecznie dziękujemy Pani Marszałek za życzenia oraz obecność na Koncercie Galowym.
Podczas Koncertu Noworocznego wystąpili Laureaci konkursu, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.
Gościem specjalnym był Zespół Transfer, Gminna Orkiestra Dęta oraz Kapela Rokiecianka.

 
Warsztaty teatralne PDF Drukuj Email

 
Warsztaty Kulinarne ,,Wiem co jem" PDF Drukuj Email

 
Festiwal Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email

Lista laureatów

 
Dzień Seniora w Tuligłowach PDF Drukuj Email

 
Orszak Trzech Króli w Tuligłowach PDF Drukuj Email

W Święto Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2020 r. przewędrował przez Tuligłowy barwny, rozśpiewany Orszak Trzech Króli. W tym roku orszak wyruszył spod Krzyża poświęconego w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestników przemarszu poprowadzili strażacy, a tuż za nimi i gwiazdą jechała bryczka z królami.
Wszyscy uczestnicy orszaku w miejscu zbiorki otrzymali pamiątkowe korony. Na tę okazję Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Tuligłów przygotowało okolicznościowe śpiewniki, by ułatwić uczestnikom włączenie się do wspólnego kolędowania. Śpiew kolęd poprowadziła parafialna schola. Stowarzyszenie zadbało również o nowe szaty dla królów oraz kilka nowych pelerynek w kolorach królewskich.
O bezpieczeństwo i nagłośnienie zadbali strażacy z OSP w Tuligłowach.
Królowie po wejściu do kościoła parafialnego złożyli pokłon Nowonarodzonemu Jezusowi przy szopce. Uczestniczyli również w procesji z darami.
źródło:http://www.tuliglowy.org.pl/aktua…/…/235-trzej-krolowie-jada

 
Orszak Trzech Króli w Jarosławiu PDF Drukuj Email

Serdeczne podziękowania dla Uczniów, Rodziców, Pań pracujących w Świetlicach za reprezentację Gminy Rokietnica podczas Orszaku Trzech Króli w Jarosławiu.

 
Dziewczynka z zapałkami PDF Drukuj Email

Młodzież z RAM-u w Rokietnicy wraz z Księdzem Dominikiem Długoszem przygotowali spektakl pt.Dziewczynka z zapałkami, który można było obejrzeć w dniu 6 i 7 stycznia 2020 roku.Wielkie gratulacje dla zdolnej Młodzieży i dla reżysera Księdza Dominika Długosza.Ten spektakl na długo pozostanie w sercach widowni, która nagrodziła aktorów owacją na stojąco. Dziękujemy!

 
Zabawa Choinkowa dla dzieci PDF Drukuj Email

 
Koncert Noworoczny PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 32