"Piknik Rodzinny" w Rokietnicy Woli

 "Piknik Rodzinny" w Rokietnicy Woli
  • 25.06.2024

W niedzielę 23.06.2024 r na boisku szkolnym w Rokietnicy Woli odbył się "Piknik Rodzinny".
Imprezę rozpoczęliśmy od występów artystycznych dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Rokietnica. Był energiczny rock and roll, piosenki dla mamy i taty śpiewane solo i przez zespoły dzieci. Dzieci przygotowali do występów nauczyciele za co im bardzo dziękujemy. Wystąpiły również dwie grupy taneczne z zajęć na świetlice wiejskiej w Rokietnicy - SHOW DANCE i taniec ludowy.
Zaproszenie na pokaz karate podczas imprezy przyjęli karatecy z Klubu Karate Kyokushion "Ichigieki". Pokaz zrobił duże wrażenie na publiczności. Bardzo dziękujemy za przybliżenie nam filozofii karate.
Dziękujemy, również strażakom z jednostki OSP w Rokietnicy za przygotowanie sceny oraz rozłożenie dmuchańców i opiekę nad dziećmi. Dzięki nim dzieci mogły bezpiecznie korzystać z atrakcji.
Dzieci i dorośli również zapewnione mieli moc atrakcji w strefie służb mundurowych. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji prowadzili akcję profilaktyczną bezpieczne wakacje. Każdy z uczestników mógł wsiąść do radiowozu i poznać charakter pracy w policji. Funkcjonariusz Straży Granicznej opowiedział o pracy w straży ale również o pracy z psim partnerem.
Podziękowania dla Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jarosławiu za moc atrakcji przygotowanych dla naszych dzieci.
Dziękujemy, również Nadleśnictwu z Kańczugi za swoje stoisko promocyjne i upominki dla dzieci.