Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj1
Wczoraj115
W tym tygodniu660
W tym miesiącu1704
Wszystkich wyświetleń424238

Polecamy

Pogoda

Oficjalny Serwis Informacyjny Gminy Rokietnica
Zapisy na staże zawodowe PDF Drukuj Email

 
Półkolonie zimowe PDF Drukuj Email

 
Zimowisko w Białym Dunajcu PDF Drukuj Email

Zachęcamy do wyjazdu na Zimowisko w Białym Dunajcu.

Prosimy o zapisywanie Dzieci w Urzędzie Gminy Rokietnica w jak najszybszym terminie.Całkowity koszt jaki ponosi Rodzic to 500 zł natomiast Gmina Rokietnica dofinansowuje kwotę 180 zł.

 
Informacja PDF Drukuj Email

 
Kondolencje z powodu śmierci Wójta Gminy Jarosław PDF Drukuj Email

 
Odwiedziny w Urzędzie Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

Przedszkolaki z Rokietnicy osobiście zaprosili Wójta Gminy Rokietnica na jasełka.
Najmłodsi z naszej Gminy mieli okazję przy tym zobaczyć jak wygląda i funkcjonuje Urząd Gminy.

 
Informacja dla Sołectwa Czelatyce PDF Drukuj Email

 
Ogłoszenie dla Mieszkańców Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

Wniosek do pobrania

 
Spotkanie Wójta Gminy Rokietnica z Przedszkolakami w Tapinie PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny odwiedził  Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP w Tapinie i przekazał dzieciom słodkie paczki od Mikołaja.

Dzieci natomiast przygotowały spektakl świąteczny oraz przekazały Panu Wójtowi piękny świąteczny stroik.

 
Festiwal Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

RODO

 
Decyzja w sprawie przydatności wody do spożycia z wodociągu Tapin PDF Drukuj Email

Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jarosławiu w sprawie przydatności wody do spożycia z wodociągu Tapin.

 
Komunikat Prezesa Miedzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków. PDF Drukuj Email

Komunikat Prezesa Miedzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków.

Komunikat Prezesa Miedzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków.

 
Mikołajki w Gminie Rokietnica. PDF Drukuj Email

7 grudnia Mikołaj odwiedził dzieci w Gminie Rokietnica. Imprezę rozpoczął Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny życząc wszystkim zebranym wspaniałej zabawy.
W tym dniu na uczestników spotkania czekało wiele atrakcji, były darmowe dmuchane place zabaw, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, dekorowanie pierniczków, wiele konkursów z narodami i najważniejsze- spotkanie z Mikołajem. Każde dziecko otrzymało paczkę słodyczy od Mikołaja. Odwiedził nas także Rudolf i Wesoły Bałwanek.
Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział dzieci w imprezie i za świetną zabawę.
Szczególnie dziękujemy Wójtowi Gminy Rokietnica Panu Witoldowi Szajnemu oraz sponsorom: Państwu Janinie i Stanisławowi Matyja, Państwu Halinie i Adamowi Dyl, Państwu Grażynie i Jerzemu Wolańczyk, Pani Małgorzacie Horbowy, Panu Arturowi Kosteczko, Pani Lubomyrze Greśko, Składowi Budowlanemu Gałuszka, Pani Brabarze Niemczyckiej oraz Pani Barbarze Kapłon.
Serdecznie podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich w Rokietnicy Woli za wspaniałe stoisko dekorowania pierniczków oraz Pani Sabinie Lonc za przepiękne malowanie buziek.
Dziękujemy Sołtysowi Sołectwa Rokietnica Panu Andrzejowi Wota, Annie Przepłata za uatrakcyjnienie imprezy pięknym strojem Elfa i za pracę podczas Spotkania z Mikołajem oraz Kierownik Biblioteki w Rokietnicy Pani Magdalenie Horbowy i Pani Agacie Gala za stoisko z kolorowym warkoczykami.

 
Tuligłowy wśród Najpiekniejszych Wsi Podkarpacia! PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny oraz Sołtys Sołectwa Tuligłowy Pan Marian Mazurek odebrali wyróżnienie i nagrodę podczas Międzynarodowej Ekogali w Rzeszowie.

 
Szkoły z całego powiatu w Rokietnicy! PDF Drukuj Email

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców odbyły się w tym roku w Szkole Podstawowej im.Jana Pawła II w Rokietnicy.

 
Mikołajki w przedszkolach! PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny odwiedził wszystkie grupy Przedszkoli współprowadzone przez Instytut Komeńskiego i przekazał dzieciom nowe zabawki.

 
Zabawa Andrzejkowa dla dzieci z Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

Świetna zabawa, dobre humory, wróżby, gry i zabawy, malowanie buziek to wszystko miało miejsce na ostatkach w Rokietnicy.
Serdecznie dziękujemy naszej niesamowitej wróżce Ani Przepłata, Jadzia Kijanka oraz Alicji Winiarz za bardzo oblegane stoisko z malowaniem twarzy oraz Agacie Gala. A rodzicom oraz dzieciom za wspaniałą zabawę, oraz chęć pomocy w każdej sytuacji.

 
Dzień Górnika w Szkole Podstawowej w Tuligłowach. PDF Drukuj Email

Tradycyjnie przed świętem Barbórki uczniowie SP w Tuligłowach gościli przedstawicieli jednego z najstarszych i najtrudniejszych zawodów -górników z Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA z Kopalni Gazu Ziemnego w Tuligłowach. W uroczystości uczestniczył również Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny. Zaproszonych gości i górników, ubranych w galowe mundury, uczniowie powitali specjalnym programem artystycznym. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając.

 
Akttywne świetlice PDF Drukuj Email

Cotygodniowo w każdej Świetlicy Wiejskiej na terenie Gminy Rokietnica odbywają się zajęcia artystyczne oraz taneczne dla dzieci.

Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem i są bezpłatne.

 
Nowości w bibliotece PDF Drukuj Email

 
Czytanie na dywanie PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 37