Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj12
Wczoraj222
W tym tygodniu1224
W tym miesiącu1224
Wszystkich wyświetleń461212

Polecamy

Pogoda

Powszechny Spis Rolny PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica -Gminny Komisarz Spisowy ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych w Najbliższym Powszechnym Spisie Rolnym, który odbędzie się na terenie Polski od 1 września do 30 listopada 2020 r.  Kandydatury na to stanowisko można składać od 15 czerwca do 8 lipca br.

Osoby zgłaszające swoje kandydatury do pełnienia funkcji rachmistrza terenowego w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r., powinny spełniać niżej wymienione wymagania:

– być osobą pełnoletnią;
– zamieszkiwać na terenie gminy Rokietnica;
– posiadać, co najmniej średnie wykształcenie;
– posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie;
– nie być skazanym, prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Kandydaturę na rachmistrza terenowego należy zgłosić pisemnie, wypełniając dedykowany formularz osobowy (do pobrania tutaj: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY), a następnie składając go łącznie z pozostałymi wymaganymi załącznikami,  w nieprzekraczalnym terminie do 8 lipca 2020 r.

Wszyscy kandydaci na rachmistrzów terenowych zobligowani są do wzięcia udziału w szkoleniu. Szkolenia obejmować będą część teoretyczną oraz część praktyczną. Egzamin kandydata na rachmistrza terenowego po szkoleniu będzie realizowany za pomocą aplikacji e/m-learning.

Szczegółowe informacje dotyczącego tegorocznego spisu rolnego dostępne są na stronie Główny Urząd Statystyczny https://spisrolny.gov.pl

Ogłoszenie o naborze