Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj100
Wczoraj153
W tym tygodniu934
W tym miesiącu3751
Wszystkich wyświetleń430652

Polecamy

Pogoda

Ogłoszenia i informacje


Dzień Seniora w Tuligłowach PDF Drukuj Email

 
Orszak Trzech Króli w Tuligłowach PDF Drukuj Email

W Święto Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2020 r. przewędrował przez Tuligłowy barwny, rozśpiewany Orszak Trzech Króli. W tym roku orszak wyruszył spod Krzyża poświęconego w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestników przemarszu poprowadzili strażacy, a tuż za nimi i gwiazdą jechała bryczka z królami.
Wszyscy uczestnicy orszaku w miejscu zbiorki otrzymali pamiątkowe korony. Na tę okazję Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Tuligłów przygotowało okolicznościowe śpiewniki, by ułatwić uczestnikom włączenie się do wspólnego kolędowania. Śpiew kolęd poprowadziła parafialna schola. Stowarzyszenie zadbało również o nowe szaty dla królów oraz kilka nowych pelerynek w kolorach królewskich.
O bezpieczeństwo i nagłośnienie zadbali strażacy z OSP w Tuligłowach.
Królowie po wejściu do kościoła parafialnego złożyli pokłon Nowonarodzonemu Jezusowi przy szopce. Uczestniczyli również w procesji z darami.
źródło:http://www.tuliglowy.org.pl/aktua…/…/235-trzej-krolowie-jada

 
Orszak Trzech Króli w Jarosławiu PDF Drukuj Email

Serdeczne podziękowania dla Uczniów, Rodziców, Pań pracujących w Świetlicach za reprezentację Gminy Rokietnica podczas Orszaku Trzech Króli w Jarosławiu.

 
Dziewczynka z zapałkami PDF Drukuj Email

Młodzież z RAM-u w Rokietnicy wraz z Księdzem Dominikiem Długoszem przygotowali spektakl pt.Dziewczynka z zapałkami, który można było obejrzeć w dniu 6 i 7 stycznia 2020 roku.Wielkie gratulacje dla zdolnej Młodzieży i dla reżysera Księdza Dominika Długosza.Ten spektakl na długo pozostanie w sercach widowni, która nagrodziła aktorów owacją na stojąco. Dziękujemy!

 
Koncert Noworoczny PDF Drukuj Email

 
Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa PDF Drukuj Email

 
Zgłoszenia w sprawie posypywania dróg PDF Drukuj Email

 
Życzenia świąteczne dla Mieszkańców Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

 
Zapisy na staże zawodowe PDF Drukuj Email

 
Półkolonie zimowe PDF Drukuj Email

 
Zimowisko w Białym Dunajcu PDF Drukuj Email

Zachęcamy do wyjazdu na Zimowisko w Białym Dunajcu.

Prosimy o zapisywanie Dzieci w Urzędzie Gminy Rokietnica w jak najszybszym terminie.Całkowity koszt jaki ponosi Rodzic to 500 zł natomiast Gmina Rokietnica dofinansowuje kwotę 180 zł.

 
Informacja PDF Drukuj Email

 
Kondolencje z powodu śmierci Wójta Gminy Jarosław PDF Drukuj Email

 
Odwiedziny w Urzędzie Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

Przedszkolaki z Rokietnicy osobiście zaprosili Wójta Gminy Rokietnica na jasełka.
Najmłodsi z naszej Gminy mieli okazję przy tym zobaczyć jak wygląda i funkcjonuje Urząd Gminy.

 
Ogłoszenie dla Mieszkańców Gminy Rokietnica PDF Drukuj Email

Wniosek do pobrania

 
Spotkanie Wójta Gminy Rokietnica z Przedszkolakami w Tapinie PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny odwiedził  Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP w Tapinie i przekazał dzieciom słodkie paczki od Mikołaja.

Dzieci natomiast przygotowały spektakl świąteczny oraz przekazały Panu Wójtowi piękny świąteczny stroik.

 
Festiwal Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj Email

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

RODO

 
Mikołajki w Gminie Rokietnica. PDF Drukuj Email

7 grudnia Mikołaj odwiedził dzieci w Gminie Rokietnica. Imprezę rozpoczął Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny życząc wszystkim zebranym wspaniałej zabawy.
W tym dniu na uczestników spotkania czekało wiele atrakcji, były darmowe dmuchane place zabaw, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, dekorowanie pierniczków, wiele konkursów z narodami i najważniejsze- spotkanie z Mikołajem. Każde dziecko otrzymało paczkę słodyczy od Mikołaja. Odwiedził nas także Rudolf i Wesoły Bałwanek.
Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział dzieci w imprezie i za świetną zabawę.
Szczególnie dziękujemy Wójtowi Gminy Rokietnica Panu Witoldowi Szajnemu oraz sponsorom: Państwu Janinie i Stanisławowi Matyja, Państwu Halinie i Adamowi Dyl, Państwu Grażynie i Jerzemu Wolańczyk, Pani Małgorzacie Horbowy, Panu Arturowi Kosteczko, Pani Lubomyrze Greśko, Składowi Budowlanemu Gałuszka, Pani Brabarze Niemczyckiej oraz Pani Barbarze Kapłon.
Serdecznie podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich w Rokietnicy Woli za wspaniałe stoisko dekorowania pierniczków oraz Pani Sabinie Lonc za przepiękne malowanie buziek.
Dziękujemy Sołtysowi Sołectwa Rokietnica Panu Andrzejowi Wota, Annie Przepłata za uatrakcyjnienie imprezy pięknym strojem Elfa i za pracę podczas Spotkania z Mikołajem oraz Kierownik Biblioteki w Rokietnicy Pani Magdalenie Horbowy i Pani Agacie Gala za stoisko z kolorowym warkoczykami.

 
Tuligłowy wśród Najpiekniejszych Wsi Podkarpacia! PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny oraz Sołtys Sołectwa Tuligłowy Pan Marian Mazurek odebrali wyróżnienie i nagrodę podczas Międzynarodowej Ekogali w Rzeszowie.

 
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert. PDF Drukuj Email

Zarządzenie Wójta Gminy Rokietnica w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania pn.,,Dowóz niepełnosprawnych uczniów z terenu Gminy Rokietnica do ośrodka/szkoły celem realizacji rocznego przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i obowiązku nauki w roku 2020.

 
Ekogala Rzeszów PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w dniach 6-7 grudnia 2019 roku odbędzie się XIII edycja  EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości. Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów. Wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów.

Ubiegłoroczną edycję „EKOGALI” odwiedziło kilkanaście tysięcy osób. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców z Polski jak i innych krajów Europy jak też zwiedzających. „EKOGALI” towarzyszą zazwyczaj dodatkowe przedsięwzięcia tj. szkolenia i seminaria, prezentacje i degustacje oraz konkursy.

Niekwestionowanym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi.

 
Gminne Spotkanie z Mikołajem PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 28