Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj131
Wczoraj196
W tym tygodniu131
W tym miesiącu4082
Wszystkich wyświetleń244612

Polecamy

Pogoda

Biblioteka


Wakacje w Bibliotece - Podsumowanie PDF Drukuj Email

W Komunalnej Bibliotece Publicznej w Rokietnicy w lipcu i sierpniu prowadzone były wakacyjne zajęcia dla dzieci z terenu Gminy. Uczestnicy letnich spotkań w Bibliotece brali udział w zajęciach związanych z książką, rozwijały zdolności plastyczne wykonując ilustracje do czytanych tekstów oraz malowanki i prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik. Wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, labiryntów, krzyżówek czy rebusów. Był również czas na edukacyjne gry komputerowe, planszowe, puzzle oraz gry i zabawy na wolnym powietrzu.

Więcej…
 
Nowości wydawnicze w Bibliotece 25.03.2013 r. PDF Drukuj Email

Komunalna Biblioteka Publiczna w Rokietnicy zaprasza wszystkich mieszkańców do odwiedzania i korzystania z księgozbioru biblioteki, który został wzbogacony o nowości wydawnicze. Zakupiono ponad 900 nowych książek.
Są to publikacje różnego gatunku m.in. nowości literatury pięknej polskiej i obcej dla dorosłych, literatury młodzieżowej oraz bajki dla najmłodszych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 
Biblioteka - informacje ogólne PDF Drukuj Email

Na terenie gminy Rokietnica działa Komunalna Biblioteka Publiczna w oparciu o Statut nadany 27 czerwca 1997 r., zatwierdzony przez Radę Gminy.
KBP czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
Mieści się w budynku Zespołu Szkół w Rokietnicy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 4 z 4