Sonda

Czego brakuje na tej stronie?
 

Licznik wyświetleń strony

Dzisiaj185
Wczoraj229
W tym tygodniu630
W tym miesiącu4471
Wszystkich wyświetleń441737

Polecamy

Pogoda

Uroczystości szkolne w Czelatycach PDF Drukuj Email

W Szkole Podstawowej w Czelatycach miała miejsce uroczystość ślubowania i pasowania uczniów szkoły pierwszoklasistów oraz Dzień Edukacji Narodowej.
W poczet społeczności szkolnej zostało przyjętych 7 uczniów.
Pierwszoklasiści w obecności zaproszonych gości- Wójta Gminy Rokietnica, rodziców, wychowawców, nauczycieli i kolegów z klas starszych złożyli uroczyste ślubowanie, po czym uroczyście zostali pasowani na uczniów szkoły przez Dyrektor Panią Bogumiłę Grymuza.
Ślubowanie i pasowanie poprzedziła prezentacja umiejętności i wiadomości pierwszoklasistów, którzy pięknie recytowali i śpiewali, zaprezentowali również swoją wiedzę na temat Ojczyzny, a także zasad życia w społeczności klasowej i szkolnej.
Na koniec uroczystości życzenia dla pierwszoklasistów oraz ich rodziców złożył Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny oraz wręczyła im upominki.
Drugą część uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowali starsi Uczniowie kl. IV-V, którzy w uroczysty sposób podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom w imieniu całej społeczności szkolnej.
Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny złożył życzenia Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom SP w Czelatycach ,,podziękowanie i słowa uznania za pełną poświęcenia pracę na polu kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia. Serdecznie dziękuję całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim Pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę oświatową i wychowawczą".